Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Прокуратора сообщает » Жіночці, яка незаконно вирощувала снотворний мак, ухвалено обвинувальний вирок
23
сентябрь
2021

Жіночці, яка незаконно вирощувала снотворний мак, ухвалено обвинувальний вирок

За процесуального керівництва Біловодського відділу Старобільської окружної прокуратури вирок щодо місцевої жительки ухвалив Біловодський районний суд Луганської області - за ч.1 ст. 310 КК України (незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п'ятисот рослин).

У ході досудового розслідування встановлено, що обвинувачена на земельній ділянці, що їй належить та розташована біля її житлового будинку, для власних потреб незаконно вирощувала рослини снотворного маку.

Працівниками ВП №2 Старобільського РУП ГУНП в Луганській області на вищевказаній земельній ділянці під час огляду місця події було виявлено та вилучено 123 кущі рослини маку снотворного, що віднесені до рослин, які містять наркотичні засоби та психотропні речовини і вільний обіг яких заборонений.

Так, за принципової позиції прокуратури, вироком суду вказану особу визнано винною у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 310 КК України та призначено покарання у виді штрафу у розмірі 1700 грн.

Прокурор Біловодського відділу Старобільської окружної прокуратури О.В. Пуговкіна