Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Прокуратора сообщает » Мешканця смт Біловодськ засуджено до позбавлення волі за насильницький грабіж, поєднаний із проникненням у житло
15
сентябрь
2021

Мешканця смт Біловодськ засуджено до позбавлення волі за насильницький грабіж, поєднаний із проникненням у житло

Біловодським відділом Старобільської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням 52-річного мешканця смт Біловодськ Старобільського району у вчинені насильницького грабежу, поєднаного із проникненням у житло (ч. 3 ст. 186 КК України).

В суді прокурором доведено, що 24 лютого 2021 року обвинувачений, в нічний час доби,  перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, переліз через паркан  у двір домоволодіння 75-річної мешканки смт Біловодськ, де шляхом розбиття скла вікна проник у приміщення її житлового будинку, де із застосуванням насилля, дізнався у потерпілої про місце зберігання грошових коштів, якими в подальшому заволодів. 

Після скоєного обвинувачений з місця вчинення кримінального правопорушення зник, а викраденим розпорядився на власний розсуд, чим спричинив матеріальної шкоди потерпілій.

Вироком Марківського районного суду Луганської області, завдяки принципової позиції прокурора, обвинуваченого визнано винним у вчинені злочину та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки  6 місяців. 

До набрання вироком законної сили, обвинувачений перебуватиме під вартою.

Прокурор Біловодського відділу Старобільської окружної прокуратури В.В. Лисенко