Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Податківці Луганщини взяли участь в координаційній нараді правоохоронних органів
01
апрель
2021

Податківці Луганщини взяли участь в координаційній нараді правоохоронних органів

Начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина взяла участь в координаційній нараді керівників правоохоронних органів під головуванням очільника прокуратури регіону.На нараді обговорили стан протидії злочинності на Луганщині, розглянули результати діяльність правоохоронних органів та взаємодію відомств регіону.
 «Зі свого боку податкова забезпечує ефективну співпрацю з правоохоронними органами регіону для зменшення кількості економічних злочинів», – зазначила Ольга Височина.
За її словами, у 2020 році за результатами заходів щодо виявлення у діяльності платників податків легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, та інших правопорушень складено 72 аналітичних дослідження з ознаками кримінальних правопорушень, загальна сума збитків за якими склала 508 млн гривень. Аналітичні дослідження фінансово-господарської діяльності платників податків проводились як за ініціативою податкових органів, так і за відповідними постановами правоохоронних органів. Всі висновки направлено до відповідних правоохоронних органів для прийняття рішень згідно з Кримінальним кодексом України.
Наприкінці наради учасники підбили підсумки та визначили додаткові заходи, спрямовані на покращення стану законності і правопорядку в регіоні.

Головне управління ДПС у Луганській області