Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Аналітичні дослідження податківців засвідчили понад 128 млн грн збитків
29
март
2021

Аналітичні дослідження податківців засвідчили понад 128 млн грн збитків

В Головному управлінні ДПС у Луганській області повідомили. Станом на перше березня 2021 року співробітниками відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом виявлено 37 підозрілих фінансових операцій, які можуть свідчити про легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, на загальну суму понад 21 млн гривень.За результатами проведеного у січні – лютому 2021 року аналізу зовнішніх та внутрішніх джерел інформації щодо виявлення у діяльності платників податків ознак легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, та інших правопорушень складено 20 аналітичних досліджень з ознаками кримінальних правопорушень.
Загальна сума збитків за ними склала понад 128 млн грн, у тому числі:
за статтею 209 Кримінального кодексу України - 9 досліджень, де передбачувана сума збитків більше 91 млн гривень;
за предикатними злочинами – 11 досліджень, де сума збитків становить понад 37 млн гривень.
Аналітичні дослідження фінансової та господарської діяльності  платників податків проводились як за ініціативою податківців, так і за відповідними постановами правоохоронних органів.
Всі 20 висновків аналітичних досліджень направлено до відповідних правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним кодексом України.

Головне управління ДПС у Луганській області