Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Про новації у податковому законодавстві – на прес-конференції у податковій Луганщини
23
июнь
2020

Про новації у податковому законодавстві – на прес-конференції у податковій Луганщини

Сьогодні в Головному управлінні ДПС у Луганській області  для представників регіональних засобів масової інформації відбулася прес-конференція, присвячена змінам до Податкового кодексу у зв’язку з набуттям чинності Законом України від 16.01.2020 № 466-ІХ.
З журналістами Луганщини спілкувалася начальник відділу розгляду звернень платників податків управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Луганській області Наталія Гудима.
Вона повідомила, що цей Закон спрямований на вдосконалення та спрощення системи адміністрування податків, її узгодження зі світовими стандартами, розширенням можливості он-лайн сервісів для платників податків.
Під час заходу Наталія Гудима розповіла про нововведення в оподаткуванні фізичних осіб. Звернула увагу громадян на зміни в оподаткуванні майнових податків. Зокрема, з 1 березня 2020 року об'єкти житлової та/або нежитлової нерухомості та земельні ділянки розташовані на території населених пунктів на лінії зіткнення, оподатковуються податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  та платою за землю; уточнено порядок надання заяви на застосування пільги по земельному податку. Для фізичних осіб – підприємців змінено строки подання ліквідаційних декларацій; порядок оподаткування доходів, нарахованих ФОП, місцезнаходженням або місцем проживання яких є тимчасово окупована територія тощо.
Головне управління ДПС у Луганській області