Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Вирішили змінити групу платника єдиного податку: подайте заяву не пізніше 15 червня
09
июнь
2020

Вирішили змінити групу платника єдиного податку: подайте заяву не пізніше 15 червня

У Головному управлінні ДПС у Луганській області нагадали. Платники єдиного податку мають право за власним бажанням перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп платників єдиного податку.Це можливо за умови дотримання платником єдиного податку вимог, встановлених ПКУ для обраної ним групи.
Для цього потрібно подати заяву до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу. Тобто, для зміни групи з ІІІ кварталу 2020 року відповідну заяву про перехід необхідно подати не пізніше 15 червня 2020 року.  
При цьому у платника єдиного податку третьої групи, який є платником податку на додану вартість, анулюється реєстрація платника податку на додану вартість у порядку, встановленому ПКУ, у разі обрання ним першої або другої групи чи ставки єдиного податку, встановленої для третьої групи, яка включає податок на додану вартість до складу єдиного податку.
Це передбачено підпунктом 298.1.5 Податкового кодексу України.

Головне управління ДПС у Луганській області