Главная Регистрация Новости Объявления Форум Почта Контакты RSS  
Недорогой игровой ноутбук от Lenovo
Навигация по сайту
Реклама
Календарь
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Архив новостей
Февраль 2019 (31)
Январь 2019 (50)
Декабрь 2018 (53)
Ноябрь 2018 (52)
Октябрь 2018 (49)
Сентябрь 2018 (28)
Опрос
Оцените работу сайта

Лучший из Беловодских
Неплохой сайт
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Рекомендуем!
Зміни в системі електронного адміністрування ПДВ для сільськогосподарських підприємств Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

Законом України від 16 липня 2015 року № 643-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість", який набув чинності 29 липня 2015 року, внесено зміни, зокрема, у застосування системи електронного адміністрування податку на додану вартість сільськогосподарськими підприємствами.

      Сільськогосподарським підприємствам відкрито два електронних рахунки: основний та додатковий, які вони повинні використовувати у системі електронного адміністрування.

      Основний електронний рахунок призначається для проведення розрахунків з бюджетом. На основний електронний рахунок сільськогосподарські підприємства перераховують зі свого поточного рахунку кошти в сумах, необхідних для реєстрації податкових накладних по діяльності іншій, ніж сільськогосподарська, на сплату податку на додану вартість, визначеного за загальною декларацією з ПДВ. 

      Додатковий електронний рахунок призначений для перерахування коштів на спеціальні рахунки сільськогосподарських підприємств. На цей рахунок сільськогосподарським підприємством зараховуються кошти з поточного рахунку в сумі, необхідній для реєстрації податкових накладних, при здійсненні операцій з постачання сільськогосподарських товарів/послуг у межах спеціального режиму оподаткування. З додаткового електронного рахунку кошти автоматично перераховуються Казначейством на спеціальні рахунки сільськогосподарських підприємств протягом операційного дня, в якому кошти надійшли на такі електронні рахунки.

      В разі наявності надмірних коштів, раніше перерахованих платником на основний електронний рахунок для реєстрації податкових накладних, такі кошти можуть бути перераховані або до бюджету в погашення податкового боргу за несільськогосподарською діяльністю, або на поточний рахунок платника, який він визначає в заяві (додаток 4 до декларації «Заява про повернення суми бюджетного відшкодування та/або суми коштів на рахунку у СЕА платника податку, що перевищує суму, яка підлягає перерахуванню до бюджету (Д4)».) Але при цьому слід врахувати, що на момент заповнення заяви на повернення коштів та до дати повернення залишок ліміту на електронних рахунках, з яких здійснюється повернення коштів, повинен бути не менше заявленої суми до повернення. 

      У зв’язку з нововведеннями за результатами декларування за липень 2015 року мали місце непоодинокі факти невірного заповнення платниками «Заяви про повернення … коштів на рахунку у системі електонного адміністрування…». Так, 11 сільськогосподарських підприємств Старобільської ОДПІ за наслідками декларування ПДВ за липень поточного року у серпні скористалися своїм правом подання разом з декларацією заяви на повернення зайво перерахованих коштів на поточні рахунки згідно додатку 4 на загальну суму майже 1,8 млн. грн.  Станом на 8 вересня шести з них вже повернуто кошти на суму 0,83 млн. грн. Решта підприємств внаслідок помилкового заповнення вищезгаданої заяви та виправлення помилки пізніше, зможуть скористатися своїм правом, за умови достатності ліміту, за результатами декларування ПДВ за серпень поточного року.

      Крім того, звертаємо увагу що, внесеними змінами не передбачено здійснення обрахунку реєстраційної суми окремо по сільськогосподарській  діяльності в межах спеціального режиму оподаткування, а окремо – по іншій діяльності сільськогосподарського підприємства. Тобто з урахуванням показників за сільськогосподарською та іншою діяльністю платника, який використовує спеціальний режим оподаткування, обраховується одна реєстраційна сума, в межах якої такий платник має право зареєструвати податкову накладну / розрахунок коригування по сільськогосподарській діяльності та/або по іншій діяльності. 

      Введенням системи електронного адміністрування ПДВ Державна фіскальна служба України має на меті відкинути будь-які махінації з ПДВ. А тому разом, минувши нелегкий період впровадження, ми матимемо чітке та прозоре адміністрування податку на додану вартість. 

      Відділ комунікацій

      Старобільської ОДПІ

 
   
 
 
   
 
 
Уважаемый посетитель, Вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Пожалуйста, зарегистрирутесь либо войдите на сайт под своим именем.
 
 
Другие материалы по теме:
 
   
 
 • Цільове використання коштів, що акумульовані сільськогосподарськими підприє ...
 • Зміни у функціонуванні системи електронного адміністрування ПДВ
 • Через систему електронного адміністрування до бюджету надійшло понад 1,4 мл ...
 • Система електронного адміністрування ПДВ для спеціального режиму оподаткува ...
 • Нюанси заповнення платіжки для переказу ПДВ на електронний рахунок
 •  
       
   
  Информация !
       
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  Погода в Беловодске
  Подробнее
  Прогноз на 2 недели
  Долгосрочный прогноз (Луганск)
  Инфо
   Расписание автобусов
   Помощник
  Популярные новости
  Беловодские сайты
  Друзья
  Информационное агентство Cxid.info
  Луганский областной козачий конный театр
  Сайт города Сватово
  Граница Украина-Россия
  Сайт города Чертково
  Зеленый туризм в Луганской области

  Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки на Belovodsk.lg.ua. Для онлайн-проектов - гиперссылки (hyperlink) на http://belovodsk.lg.ua
  По всем вопросам пишите: trash(собака-барабака)belovodsk.info Редакция не несет ответственность за содержание публикаций и рекламной информации.
  Сайт "Беловодск online" основан 1 октября 2007 года
  Copyright © Беловодск online, 2007-2018
  Rambler's Top100 Рейтинг сайтов Луганска и Луганской области