Главная Регистрация Новости Объявления Форум Почта Контакты RSS  
Навигация по сайту
Реклама
Календарь
«    Август 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Архив новостей
Август 2019 (38)
Июль 2019 (48)
Июнь 2019 (43)
Май 2019 (53)
Апрель 2019 (57)
Март 2019 (46)
Опрос
Оцените работу сайта

Лучший из Беловодских
Неплохой сайт
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Рекомендуем!
Декларування своїх доходів – обов’язок ! Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

    З метою забезпечення належної організації роботи щодо виконання вимог Закону України від 16.09.2014 року № 1682-VII ‘‘ Про очищення влади ’’(далі – Закон № 1682), який визначає правові та організаційні засади проведення очищення влади (люстрації) для захисту та утвердження демократичних цінностей, верховенства права та прав людини в Україні, повідомляємо що з 1 листопада 2014 року розпочато процес проведення  перевірок. 

      Перевірки проводяться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563 та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей, передбачених пунктом 2 частини п'ятої статті 5 Закону № 1682, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.11.2014 № 1100, такі перевірки проводяться апаратом Державної фіскальної служби України, а також її територіальними органами (державними податковими інспекціями) на підставі отриманого запиту про проведення  перевірки та копії декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік. 

Перевірці підлягають - достовірність вказаних у заяві відомостей щодо незастосування заборон, передбачених частинами третьою та четвертою статті 1 Закону № 1682 та достовірність відомостей щодо наявності майна (майнових прав) та відповідність вартості майна (майнових прав), вказаного (вказаних) у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, поданій особою за минулий рік за формою, що встановлена Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції" (далі - Декларація),  набутого (набутих) за час перебування на посадах, визначених у пунктах 1 - 10 частини першої статті 2  Закону  № 1682,  доходам,  отриманим  із  законних  джерел.

Обов’язок осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також інших прирівняних до них осіб декларувати своє майно, доходи витрати і зобов’язання  фінансового характеру  за минулий рік встановлено ст.12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

З метою сприяння у дотриманні єдиного порядку заповнення Декларації, запобіганні  виникненню помилок, а також вирішенні певних  спірних  питань, які можуть  виникнути  при заповненні  та поданні  Декларації, звертаємо увагу на наступне:

- Відомості про фінансові суми  зазначаються  у гривнях без копійок.

- Відомості зазначені у Декларації повинні мати документальне підтвердження.

У Розділі  ІІ «Відомості про доходи» зазначаються відомості про доходи, одержані декларантом (членами сім»ї декларанта), з усіх джерел України та з джерел за межами України у звітному році. При цьому нараховані, але не виплачені фактично  доходи слід  обліковувати у тому звітному періоді, коли вони були нараховані. Обгрунтовуючи такий висновок, зазначимо, підрозділ А Розділу ІІ має містити відомості про доходи, що «Одержані» (нараховані) з усіх джерел в Україні». Тобто  законодавець  передбачив, що можлива така ситуація, коли деякі доходи  можуть бути  нараховані декларанту,але на кінець звітного періоду ще не отримані.

З метою зазначення в Декларації  достовірних відомостей про доходи, існує можливість  звернутися з заявою до  податкової  інспекції з заявою  та  отримати  з  Центральної  бази даних  вище  зазначені  відомості.

У Розділі ІІІ «Відомості  про нерухоме  майно»  Декларації  зазначаються відомості про нерухоме майно, що перебуває  у  власності, в оренді чи на іншому праві  користування  декларанта (членів сім»ї  декларанта), та витрати  декларанта   на придбання  такого майна  або на користування  ним у звітному році. Ці відомості  зазначаються  станом на дату  заповнення Декларації.

У Розділі ІV «Відомості  про транспортні засоби»  декларації  зазначаються  відомості  про транспортні засоби, що перебувають  у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта (членів сім»ї  декларанта), та витрати  декларанта  на їх  придбання  (користування)  у звітному  році. Ці відомості  зазначаються  станом на  дату  заповнення  Декларації.  

Інформаційно-комунікаційний сектор

Старобільської ОДПІ  

 

 
   
 
 
   
 
 
Уважаемый посетитель, Вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Пожалуйста, зарегистрирутесь либо войдите на сайт под своим именем.
 
 
Другие материалы по теме:
 
   
 
 • Для отримання податкової знижки необхідно подати декларацію
 • В Міндоходів працює антикорупційна комісія
 • Випадки, коли річна податкова декларація про майновий стан і доходи не пода ...
 • Випадки, коли річна податкова декларація про майновий стан і доходи не пода ...
 • Новації у справлянні податку на нерухоме майно
 •  
       
   
  Информация !
       
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  Погода в Беловодске
  Подробнее
  Прогноз на 2 недели
  Долгосрочный прогноз (Луганск)
  Инфо
   Расписание автобусов
   Помощник
  Популярные новости
  Беловодские сайты
  Друзья
  Информационное агентство Cxid.info
  Луганский областной козачий конный театр
  Сайт города Сватово
  Граница Украина-Россия
  Сайт города Чертково
  Зеленый туризм в Луганской области

  Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки на Belovodsk.lg.ua. Для онлайн-проектов - гиперссылки (hyperlink) на http://belovodsk.lg.ua
  По всем вопросам пишите: trash(собака-барабака)belovodsk.info Редакция не несет ответственность за содержание публикаций и рекламной информации.
  Сайт "Беловодск online" основан 1 октября 2007 года
  Copyright © Беловодск online, 2007-2018
  Rambler's Top100 Рейтинг сайтов Луганска и Луганской области