Главная Регистрация Новости Объявления Форум Почта Контакты RSS  
Навигация по сайту
Реклама
Календарь
«    Август 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Архив новостей
Август 2019 (38)
Июль 2019 (48)
Июнь 2019 (43)
Май 2019 (53)
Апрель 2019 (57)
Март 2019 (46)
Опрос
Оцените работу сайта

Лучший из Беловодских
Неплохой сайт
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Рекомендуем!
ПДВ – зміни: коротко про важливе! Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

Законом України від 31.07.2014 № 1621/VII « Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» в Податковий кодекс України (далі - ПК) добавлена стаття 200 1.«Електронне адміністрування податку на додану вартість», а також Постановою КМУ від 16.10.14 г. № 569 затверджено Порядок електронного адміністрування ПДВ. Правила електронного адміністрування  почнуть діяти з 1 січня 2015 року.

Загальні положення нового порядку електронного адміністрування ПДВ, а також правила його використання:

Новий поріг обов’язкової  ПДВ – реєстрації :

Збільшений поріг обов’язкової  реєстрації  платником ПДВ  для підприємців на загальній системі оподаткування  (з 300 000 грн.  до 1 000 000 грн.)  Відкорегована  база оподаткування  операцій з постачання  товарів/послуг  п.188.1 ПК  добавили абзац, згідно якому: база оподаткування операцій з постачання  товарів/ послуг не може бути  нижче ціни  їх придбання, за виключення тих, ціни  на які  підлягають державному регулюванню.

Електронне адміністрування  ПДВ:            

Згідно змін податкова звітність з ПДВ повинна подаватися тільки в електронній формі  з  дотриманням  умов  відповідно реєстрації електронного підпису.

Спецрахунки  з ПДВ:

Основні  нові зміни  в тому , що кожному  платнику  ПДВ  автоматично  відкривається  відокремлений  ПДВ –рахунок. За допомогою цих  спец рахунків суб»єкт  господарювання подає в систему електронного  адміністрування  ПДВ, яка  забезпечує автоматичний  облік в  розрізі  платників.

Як функціонує  спецрахунок:

Слід зазначити, що спецрахунок  діє по твердо зазначеним правилам. Згідно  нових змін  на нього  можуть зараховуватись кошти лише з  власного розрахункового  рахунку  в 

в розмірі: необхідних  для збільшення  розміру суми, згідно якої надається право на видачу «податкової накладної», недостатніх для сплати в бюджет узгоджених  податкових  зобовязань  по ПДВ;  отриманих  від  покупців  при  проведенні  операцій  по продажу  товарів/послуг  за  готівкові  кошти чи при проведенні  бартерних  (товарообмінних)  операцій;  донараховано  платником  податкового зобовязання  згідно  198.5  ПК.

            Витрачати  кошти  зі спец рахунку  можна лише  в державний  бюджет  в розмірі податкових  зобовязань  по ПДВ, необхідні  до сплати  по результатам  звітного  податкового  періода.  По  новим правилам  платник  не повинен заповнювати платіжні документи по сплаті ПДВ. Механізм  такий: для перерахування ПДВ в бюджет  податківці пересилають банку (в якому відкриті рахунки платників в системі електронного адміністрування ПДВ) реєстр  платників  ( в якому  зазначаються  назва  платника, код ЕДРПОУ та індивідуальний податковий номер платника, звітний період  та сума  податку, яка підлягає  перерахуванню до бюджету).  На підставі  цього реєстру  банк  перераховує  суми ПДВ до  бюджету.

            Платник  повинен  забезпечити на своєму  спецрахунку  необхідну  суму коштів  для сплати  ПДВ,  за несвоєчасну  сплату (в тому числі  в зв’язку  з недостатністю коштів на рахунку)  існує відповідальність.

Податкова накладна  (ПН) :

Платник податків зобовязаний  покупцю (отримувачу)  ПН в електронній формі, яка зареєстрована  в ЕРПН. Тобто з 01.01.2015 року ПН на папері уже не можуть видаватися. Все без виключень ПН та розрахунки корректировки кількісних та  вартісних  показників до ПН  повинні будуть реєструватися   в ЕРПН .  При цьому  реєструвати ПН  потрібно буде також і ті, які не  відаються  покупцям.

Інформаційно-комунфкаційний сектор

Старобільської ОДПІ              

 

   

                

 

 

 

  

         

 

 

 
   
 
 
   
 
 
Уважаемый посетитель, Вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Пожалуйста, зарегистрирутесь либо войдите на сайт под своим именем.
 
 
Другие материалы по теме:
 
   
 
 • Звільнення від сплати деяких податків і зборів «спрощенців»
 • Безоплатна передача і ПДВ
 • Переплату з податку на прибуток можна зарахувати у рахунок сплати авансових ...
 • Документи для електронної перевірки надсилаються за 10 днів до її початку
 • Податковий кредит за електронною податковою накладною
 •  
       
   
  Информация !
       
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  Погода в Беловодске
  Подробнее
  Прогноз на 2 недели
  Долгосрочный прогноз (Луганск)
  Инфо
   Расписание автобусов
   Помощник
  Популярные новости
  Беловодские сайты
  Друзья
  Информационное агентство Cxid.info
  Луганский областной козачий конный театр
  Сайт города Сватово
  Граница Украина-Россия
  Сайт города Чертково
  Зеленый туризм в Луганской области

  Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки на Belovodsk.lg.ua. Для онлайн-проектов - гиперссылки (hyperlink) на http://belovodsk.lg.ua
  По всем вопросам пишите: trash(собака-барабака)belovodsk.info Редакция не несет ответственность за содержание публикаций и рекламной информации.
  Сайт "Беловодск online" основан 1 октября 2007 года
  Copyright © Беловодск online, 2007-2018
  Rambler's Top100 Рейтинг сайтов Луганска и Луганской области