Главная Регистрация Новости Объявления Форум Почта Контакты RSS  
Навигация по сайту
Реклама
Календарь
«    Апрель 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Архив новостей
Апрель 2020 (2)
Март 2020 (55)
Февраль 2020 (64)
Январь 2020 (61)
Декабрь 2019 (54)
Ноябрь 2019 (51)
Опрос
Оцените работу сайта

Лучший из Беловодских
Неплохой сайт
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Рекомендуем!
Мукачівський державний університет запрошує на навчання Новости » В Беловодске и регионе
 

Мукачівський державний університет – це багатопрофільний навчальний заклад, провідний центр культури, науки, освіти Закарпатської області. Він є сучасним і потужним навчально-науковим комплексом, який об’єднує 4 факультети які забезпечують підготовку фахівців за 22 спеціальностями/освітніми програмами, а саме: Дошкільна освіта; Початкова освіта; Середня освіта (музичне мистецтво); Музичне мистецтво; Професійна освіта (економіка); Професійна освіта (дизайн); Професійна освіта (технології легкої промисловості); Облік і оподаткування; Фінанси, банківська справа та страхування; Менеджмент; Маркетинг; Публічне управління та адміністрування; Галузеве машинобудування; Інженерна механіка; Технології легкої промисловості (конструювання та технології швейних виробів); Технології легкої промисловості (проектування взуття та галантерейних виробів); Середня освіта (мова та література (англійська)); Психологія; Інформаційна, бібліотечна та архівна справа; Музеєзнавство, пам’яткознавство; Географія; Готельно-ресторанна справа; Туризм.

До послуг студентів університету – 4 навчальні корпуси, укомплектована Наукова бібліотека, 2 гуртожитки, комп’ютерні класи з сучасними комп’ютерами та виходом до Інтернету, студентська їдальня.

Наш університет – це велика і дружня родина, з великими науковими та культурними традиціями, зі своєю історією, випускники якої досягли значних успіхів за отриманою спеціальністю. Головним у діяльності вузу є побудова ефективних взаємовідносин у системі «студент – викладач», які здатні забезпечити перетворення потенційних можливостей кожного з них у творчі здібності.

Мукачівський державний університет постійно працює над розширенням міжнародної співпраці, як в навчальному, так і в науковому напрямах. На теперішній час університет активно співпрацює з навчальними закладами Польщі, Словаччини, Угорщини та іншими країнами Європи.

Партнери Мукачівського державного університету: навчальні заклади: Словаччини – Вища школа економіки та менеджменту державного управління (м. Братислава), Науково-дослідний інститут теологічного факультету Трнавськог університету (м.Трнава), Вища школа економіки та менеджменту державного управління Пряшівського університету (м.Пряшів), Вища школа міжнародного підприємництва ISM (м.Пряшів), Братиславський економічний університет (м.Братислава), Спеціалізована професійна школа-ліцей (м.Пряшів); Польщі – Техніко-гуманітарна академія (м.Бельсько-Бяла), Державна вища школа (м.Освенцім), Сільськогосподарський університет (м. Краків), Державна вища техніко-економічна школа ім. Св. Броніслава Маркевича (м.Ярослав), Вища лінгвістична школа (м. Ченстохов), Вища школа інформатики і мистецтв (м.Лодзь), Вища школа суспільних наук «Педагогіум»(м.Варшава); Угорщини – Дебреценський університет (м.Дебрецен), Ніредьгазький університет (м.Ніредьгаз).

В Університеті для студентів всіх спеціальностей реалізовується: програма «Подвійний диплом» з Вищою Школою (м. Ченстохов, Польша) та Сопотською Вищою Школою (Польша), яка дає можливості паралельного навчання у двох університетах по закінченню яких отримати подвійні (біларетальні) українські та польські дипломи державного зразка; семестрова програма академічного обміну з Академією Яна Длугаша (м. Ченстохов, Польша), яка дає можливість студентам безкоштовно вивчати фахові дисципліни протягом одного семестру в рамках Міжнародної програми обміну студентів, що фінансується за кошти ЄС.

Детальну інформацію про Мукачівський державний університет можна отримати за тел.: (03131) 2-40-20, (03131) 2-11-09, ;+380500705595, +380982069906 та на сайті сайт: www.msu.edu.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
   
 
 
   
 
 
Уважаемый посетитель, Вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Пожалуйста, зарегистрирутесь либо войдите на сайт под своим именем.
 
 
Другие материалы по теме:
 
   
 
 • УВАГА! ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ!
 • Об"ява
 • Об"ява
 •  
       
   
  Информация !
       
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  Погода в Беловодске
  Подробнее
  Прогноз на 2 недели
  Долгосрочный прогноз
  Инфо
   Расписание автобусов
   Помощник
  Популярные новости
  Беловодские сайты
  Друзья
  Информационное агентство Cxid.info
  Луганский областной козачий конный театр
  Сайт города Сватово
  Граница Украина-Россия
  Сайт города Чертково
  Зеленый туризм в Луганской области

  Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки на Belovodsk.lg.ua. Для онлайн-проектов - гиперссылки (hyperlink) на http://belovodsk.lg.ua
  По всем вопросам пишите: trash(собака-барабака)belovodsk.info Редакция не несет ответственность за содержание публикаций и рекламной информации.
  Сайт "Беловодск online" основан 1 октября 2007 года
  Copyright © Беловодск online, 2007-2018
  Rambler's Top100 Рейтинг сайтов Луганска и Луганской области