Главная Регистрация Новости Объявления Форум Почта Контакты RSS  
Навигация по сайту
Реклама
Календарь
«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Архив новостей
Февраль 2020 (44)
Январь 2020 (61)
Декабрь 2019 (54)
Ноябрь 2019 (51)
Октябрь 2019 (50)
Сентябрь 2019 (52)
Опрос
Оцените работу сайта

Лучший из Беловодских
Неплохой сайт
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Рекомендуем!
До уваги платників податків ! Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

Головне управління ДПС у Луганській області повідомляє, що за телефоном (06452) 4-05-42 можливо подати повідомлення про корупцію безпосередньо працівнику підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції. 

Також є можливість повідомити про можливі корупційні правопорушення з боку посадових осіб Головного управління ДПС у Луганській області з використанням електронної поштової скриньки lg.vzk@sfs.gov.ua.

Відділ з питань запобігання 

та виявлення корупції

 

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Декларування 2020:особливості декларування доходів від продажу власної продукції тваринництва Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

Старобільське управління Головного управління ДПС у Луганській області роз’яснює, статтею 165.1.24 Податкового кодексу України передбачено, що при продажу власної продукції тваринництва груп 1 - 5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД, отримані від такого продажу доходи не є оподатковуваним доходом, якщо їх сума сукупно за рік не перевищує 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року. Такі фізичні особи здійснюють продаж зазначеної продукції без отримання довідки про наявність земельних ділянок.

До цієї продукції належать живі тварини, м’ясо, їстівні субпродукти, риба, молоко та молочні продукти, яйця птиці, натуральний мед, їстівні продукти тваринного походження, жири та олії рослинного або тваринного походження, готові харчові продукти, шкури необроблені (крім натурального та штучного хутра) і шкіра вичинена.

У разі коли сума отриманого доходу перевищує встановлений цим підпунктом розмір, фізична особа зобов'язана подати контролюючому органу довідку про самостійне вирощування, розведення, відгодовування продукції тваринництва, що видається у довільній формі сільською, селищною або міською радою за місцем податкової адреси (місцем проживання) власника продукції тваринництва. Якщо довідкою підтверджено вирощування проданої продукції тваринництва безпосередньо платником податку, оподаткуванню підлягає дохід, що перевищує 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

Якщо таким платником податку не підтверджено самостійне вирощування, розведення, відгодовування продукції тваринництва, доходи від продажу якої він отримав, такі доходи підлягають оподаткуванню на загальних підставах.

Оподатковується такий дохід за ставкою 18 % податку на доходи фізичних осіб та 1,5 % військового збору.

Таким чином, продавці власної продукції тваринництва, які отримували торік доходи  що підлягають оподаткуванню згідно норм ПКУ, зобов’язані до 1 травня 2020 року подати до податкової служби декларацію про майновий стан і доходи. Консультаційну допомогу щодо її заповнення можна отримати в Центрах обслуговування платників місцевих податкових інспекцій.

Старобільське управління

 

 
Подробнее | Комментарии (0) |
НОВАЦІЇ ЗАСТОСУВАННЯ РРО 2020 РОКУ: РЕЖИМ ОФЛАЙН Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

Старобільське управління ДПС  у Луганській області нагадує, що Законом України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» внесено зміни, зокрема до  ст. 5 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Відповідно до внесених змін на період виходу з ладу реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО) та здійснення його ремонту або у разі тимчасового, не більше 7 робочих днів, відключення електроенергії проведення розрахункових операцій здійснюється з використанням книги обліку розрахункових операцій та розрахункової книжки або із застосуванням належним чином зареєстрованого резервного РРО

На період виходу з ладу програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – програмний РРО) проведення розрахункових операцій не здійснюється до моменту усунення несправностей

На період відсутності зв’язку між програмним РРО та фіскальним сервером контролюючого органу проведення розрахункових операцій здійснюється в режимі офлайн, що може тривати не більше 36 годин, із створенням електронних розрахункових документів, яким присвоюються фіскальні номери із діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу.

Суб’єкт господарювання може використовувати фіскальні номери із діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу, не більше 168 годин протягом календарного місяця.

Порядок визначення діапазону, видачі, резервування, використання фіскальних номерів, що присвоюються електронним розрахунковим документам під час роботи програмного РРО в режимі офлайн, встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Контролюючий орган на запит покупця через Електронний кабінет, що функціонує відповідно до статті 42¹ Податкового кодексу України, щодо перевірки справжності та достовірності розрахункового документа надає інформацію про суб’єкта господарювання, господарську одиницю та зарезервований фіскальний номер розрахункового документа.

Використання програмного РРО у період відсутності зв’язку між програмним РРО та фіскальним сервером контролюючого органу без отриманого в контролюючому органі діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу, забороняється.

Протягом години після встановлення зв’язку із фіскальним сервером контролюючого органу здійснюється передача копій створених програмним РРО розрахункових документів з присвоєними їм у режимі офлайн фіскальними номерами до фіскального сервера контролюючого органу. 

Такі розрахункові документи мають бути передані до моменту передачі електронного фіскального звіту, електронного фіскального звітного чека за день, коли були сформовані такі розрахункові документи.Такі розрахункові документи мають зберігатися програмним РРО до моменту отримання від контролюючого органу підтвердження про доставку розрахункових документів.

У разі виходу з ладу РРО та/або програмного РРО, що застосовується для реєстрації операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі, відсутності зв’язку між програмним РРО та фіскальним сервером контролюючого органу облік операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі та формування розрахункових документів здійснюються у порядку, встановленому Національним банком України.

Суб’єкт господарювання може прийняти рішення про те, що у разі виходу з ладу РРО або відключення електроенергії проведення розрахункових операцій не здійснюється до моменту належного підключення резервного РРО або включення електроенергії, про що повідомляє під час реєстрації реєстратора розрахункових операцій. У такому разі суб’єкт господарювання має право не реєструвати та не зберігати книги обліку розрахункових операцій і розрахункові книжки. Такі суб’єкти господарювання не мають права здійснювати розрахункові операції у разі виходу з ладу РРО або тимчасової відсутності електроенергії.

Норми набирають чинності з 19.04.2020р.

Старобільське управління

 

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Майже 3 млн грн сплачено платниками податків на підтримку української армії Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

За січень 2020 року платники податків Старобільського управління Головного управління ДПС у Луганській області перерахували до держбюджету 2,8 млн грн військового збору, це на 363 тис. гривень більше ніж за аналогічний період   минулого року. При цьому, динаміка росту надходжень становить 14,9 відсотків.

 Військовий збір сплачується з доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.

Оподаткуванню військовим збором підлягають також доходи, які платник отримав згідно з цивільно - правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг). У цьому випадку відповідальною особою за нарахування та сплату збору до бюджету є податковий агент, який зобов’язаний забезпечувати виконання податкових зобов'язань у формі та спосіб, визначені статтею 176 Податкового кодексу України.

Згадаймо, що  військовий збір запроваджено із 3 серпня 2014 року. Ставка цього податку складає 1,5 відс. від об’єкта оподаткування. Його платниками є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Старобільське управління

 

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Власники нерухомості сплатили до місцевих бюджетів майже 500 тис. гривень податку Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

Старобільське управління Головного управління ДПС у Луганській області інформує, що платниками податків за січень місяць поточного року сплачено 478,8 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 70,6 тис. гривень більше аніж в аналогічному періоді минулого року. Зокрема, юридичні особи сплатили 458,5 тис. гривень, фізичні особи – власники нерухомості, перерахували 20,3 тис. гривень цього податку. 

Нагадаємо, платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, у тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової або нежитлової нерухомості. Податок нараховується на загальну площу об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, у тому числі їх часток. 

При цьому пільгові розміри майна для фізичних осіб, на які не застосовується ставка податку, становлять для квартири чи декількох квартир незалежно від їх кількості – 60 кв. метрів; для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – 120 кв. метрів; для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток) – 180 кв. метрів. 

Водночас, пільги з податку у вигляді неоподатковуваних квадратних метрів (60, 120 та 180) для фізичних осіб не застосовуються: 

до об’єктів оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності); 

до об’єктів оподаткування, якщо їх загальна площа перевищує 300 кв. метрів (для квартири, квартир), 600 кв. метрів (для будинку, будинків), 900 кв. метрів (для різних типів житлових об’єктів). 

Ставки податку встановлюються органами місцевого самоврядування.

Також варто зазначити, що відповідно до норм Податкового кодексу України, за наявності у власності платника податку об’єкта (об’єктів) житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи-платника податку, загальна площа якого перевищує 300 кв. м (для квартири) та/або 500 кв. м (для будинку), сума податку збільшується на 25 000 грн на рік за кожен такий об’єкт житлової нерухомості.

Старобільське управління

 

 
Подробнее | Комментарии (0) |
На відновлення навколишнього середовища підприємства Луганщини сплатили 1,6 млн грн екологічного податку Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

За січень 2020 року платники податків Луганської області перерахували до зведеного бюджету 1,6 млн грн екологічного податку. При цьому до спеціального фонду місцевих бюджетів було зараховано 363,9 тис. гривень, до державного – 1,2 млн грн.
У відомстві зазначили, що впродовж січня 2020 року на обліку в органах податкової служби регіону перебуває понад 1,5 тисячі юридичних та фізичних осіб платників екологічного податку. Вони здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, скидають забруднюючі речовини безпосередньо у водні обєкти, розміщують відходи тощо.
Додамо, екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист оточуючого середовища, мінімізацію негативного впливу на нього господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів.

Головне управління ДПС у Луганській області

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Органами ДПС Луганщини проведено 22 перевірки з обігу підакцизних товарів Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

Протягом січня 2020 року працівниками Головного управління ДПС у Луганській області проведено 22 перевірки суб’єктів господарювання з питань дотримання діючого законодавства щодо регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального.
В ході проведених перевірок встановлено 25 порушень законодавства, що регулює обіг підакцизних товарів. З них 11 випадків роздрібної торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими за встановлені мінімальні роздрібні ціни. Загалом, за результатами проведених перевірок донараховано 850,1 тис. гривень.
Крім того, за січень цього року вилучено з незаконного обігу товарів підакцизної групи на загальну суму 143 тис. гривень.

Головне управління ДПС у Луганській області

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Зібрався на декларування – не забудь довідку про доходи від податкового агента Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

У Головному управлінні ДПС у Луганській області розповіли, які відомості повинна містити довідка про доходи фізичної особи, яка надається податковим агентом, з метою заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи для реалізації права на застосування податкової знижки.
На вимогу контролюючого органу та в межах його повноважень, визначених законодавством, платники податку на доходи фізичних осіб зобов’язані пред’являти документи і відомості, пов’язані з виникненням доходу або права на отримання податкової знижки, обчисленням і сплатою податку, та підтверджувати необхідними документами достовірність відомостей, зазначених у податковій декларації з цього податку.
При цьому особи, які відповідно до Податкового кодексу України (далі – ПКУ) мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати на вимогу платника податку відомості про суму виплаченого на його користь доходу, суму застосованих соціальних податкових пільг та суму утриманого податку (п.п. «в» п. 176.2 ст. 176 ПКУ).
Враховуючи те, що затвердженої форми довідки про доходи, яку повинні надавати податкові агенти на вимогу платника податків, нормами чинного законодавства не передбачено, то довідка надається у довільній формі, в якій, крім загальної інформації про фізичну особу (П. І. Б, реєстраційний номер облікової картки, період роботи), зазначається обов’язково наступна інформація:
сума нарахованого оподатковуваного доходу (помісячно та загальною сумою);
розмір та сума податкової соціальної пільги;
сума нарахованого та утриманого податку на доходи фізичних осіб.

Головне управління ДПС у Луганській області

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Луганщина перерахувала до бюджету майже 2 млн грн податку на прибуток Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

Впродовж січня 2020 року платники Луганської області спрямували до зведеного бюджету України 1,9 млн грн податку на прибуток. При цьому державний бюджет отримав 1,6 млн  грн, до місцевих бюджетів мобілізовано 300 тис. гривень.
Нагадаємо: податок на прибуток підприємств та податок на доходи фізичних осіб відносяться до загальнодержавних податків.

Головне управління ДПС у Луганській області

 
Подробнее | Комментарии (0) |
За користування надрами платники податків Луганщини сплатили понад 13 млн гривень Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

В Головному управлінні ДПС у Луганській області повідомили, що у січні 2020 року до зведеного бюджету України надійшло 13,3 млн  грн рентної плати за користування надрами.
У відомстві також зазначили, що за цей час до бюджетів усіх рівнів перераховано 520,8 тис. грн рентної плати за спеціальне використання води,  64,9 тис.  грн – за спеціальне використання лісових ресурсів та  23 тис. грн – за користування радіочастотним ресурсом України.

Головне управління ДПС у Луганській області

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Час на ринку праці з «тіні» виходити, ніж порушникам великі штрафи платити Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

У Головному управлінні ДПС у Луганській області повідомили, що Законом України від 12.12.2019 №378-IX «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України», який набрав чинності з 02.02.2020 року, введені нові розміри штрафів за порушення норм трудового законодавства. 
З урахуванням збільшення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2020 року  з 4173 до 4723 грн  штрафні санкції для роботодавців становлять:
- за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на  підприємстві, та виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ та податків накладатиметься штрафна санкція у розмірі 47230 грн за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення. До юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю та є платниками єдиної податку першої-третьої груп, застосовується попередження. За повторне порушення   протягом двох років з дня його виявлення – 141690 грн за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення;
- недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці – 9446 грн  за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення;
- за недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов'язків, передбачених законами України "Про військовий обов'язок і військову службу", "Про альтернативну (невійськову) службу", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", - 18892 грн за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення. До юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю та є платниками єдиного податку першої - третьої груп, застосовується попередження;
- за недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю для виявлення неоформлених працівників - 75568 гривень;
- за порушення інших вимог законодавства про працю, крім передбачених абзацами другим - восьмим  частини 2 статті 265 «Кодексу законів про працю України», - у розмірі 4723 грн за кожне таке порушення. За вчинення повторного порушення  протягом  року  з дня його виявлення – 9446 грн за кожне порушення.

Головне управління ДПС у Луганській області

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Обережно - шахраї! Новости » В Беловодске и регионе » 102 информирует
 

 
| Комментарии (0) |
Землекористувачі та власники землі Луганщини сплатили понад 25 млн гривень Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

У Луганській області юридичні та фізичні особи сплатили у січні 2020 року  25,1 млн  грн плати за землю. Ці кошти були спрямовані до місцевих бюджетів регіону.
Фахівці Головного управління ДПС у Луганській області інформують, що відповідно до податкового законодавства, власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у звітному році.
 
Головне управління ДПС у Луганській області

 
Подробнее | Комментарии (0) |
УВАГА! ПРАЦЮЄ ТЕЛЕФОН «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

Протягом лютого-грудня 2020 року Старобільське управління Головного ДПС у Луганській області проводить сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» за участю:

начальника Старобільської ДПІ Гаркавого Миколи Сергійовича за телефоном: 

(06461)2-40-07

начальника Новопсковської ДПІ Тищенко Юлії Спиридонівни за телефоном: 

(06463)2-12-61

Старшого державного інспектора Марківської ДПІ Ткаченка Олександра Юрійовича за телефоном: 

(06464)9-10-87

начальника Новоайдарської ДПІ Остапишина Дмитра Мирославовича за телефоном:

(06445)9-29-59

 

Тема: «Декларування доходів громадян, отриманих у 2019 році»

 

Старобільське управління

 

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Декларування - 2020: легалізуйте доходи від «квартирантів» Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

 

Старобільське управління Головного управління ДПС у Луганській області нагадує, що фізичні особи, які здають нерухомість в оренду, зобов’язані сплачувати податки. Відтак, кожен громадянин, який не є підприємцем, але здає нерухоме майно в оренду (нежитлова нерухомість, квартири, будинки чи навіть кімнату в оренду, довгострокову або подобову) має сплатити з отриманого доходу податок на доходи фізичних осіб у розмірі 18 відсотків та 1,5 відсотків військового податку.

Подати декларацію про майновий стан та доходи необхідно до 1 травня цього року до податкової інспекції за місцем реєстрації.

Відповідно до пп. 170.1 Податкового кодексу України під час нарахування доходу фізичній особі від надання нею в оренду об’єктів нерухомості необхідно враховувати розмір орендної плати, зазначений в договорі оренди, який має бути не меншим, ніж мінімальна сума орендного платежу за повний чи неповний місяць оренди.

Мінімальна сума орендного платежу визначається за Методикою визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб, затверджено постановою КМУ від 29.12.2010 р. № 1253, виходячи з мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомості з урахуванням місця її розташування, інших функціональних та якісних показників, що встановлюються органом самоврядування села, селища, місця, на території яких вона розташована.

У відомстві зазначають, якщо договір оренди об'єктів нерухомості посвідчувався нотаріально, нотаріус зобов'язаний надіслати інформацію про такий договір контролюючому органу за податковою адресою платника податку - орендодавця. Форма Повідомлення про нотаріальне посвідчення договору оренди об’єктів нерухомості затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 №1242. За порушення порядку та/або строків подання зазначеної інформації нотаріус несе відповідальність, передбачену законом за порушення порядку та/або строків подання податкової звітності.

Суб'єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов'язану з наданням послуг з оренди нерухомості (ріелтери), зобов'язані надіслати інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації в строки, передбачені для подання податкового розрахунку, за формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику. Форма інформації затверджена  наказом Міністерства Фінансів України від 13.05.2017 №497.За порушення порядку та/або строків подання зазначеної інформації ріелтер несе відповідальність, передбачену законом за порушення порядку та/або строків подання податкової звітності.

Старобільське управління

 

 
Подробнее | Комментарии (0) |
РРО 2020 для ФОП: спростуємо декілька міфів Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

Міф 1. Усім підприємцям доведеться купувати касові апарати

Це не зовсім так. По-перше, не всім (1 група єдиного податку залишається без РРО). По-друге, для 2-4 групи єдиного податку, пропонують два альтернативні варіанти:

•касовий апарат – у законі це "класичний РРО", тобто звичайний касовий апарат у вигляді коробки, яка друкує фіскальні чеки;

•програмний РРО – це програмний продукт, який підприємець повинен установити на певний пристрій (смартфон, планшет, ноутбук, комп’ютер), який буде створювати електронні фіскальні чеки. Друкувати щось за такої системи не обов’язково.

Саме на другому варіанті наголошує податкова. Його зараз активно розробляють, впроваджують та обіцяють провести консультації і роз’яснення для підприємців по застосуванню цих програмних продуктів. Застосовувати програмні РРО отримують право також і фізособи-підприємці загальної системи оподаткування.

Увага:  Єдиноподатникам 2-3 групи податкова радить застосовувати програмний РРО як основний.

Міф 2. Касовий апарат треба буде навіть на базарі

Ні, це не зовсім так. По-перше, від звичайних фізосіб, які продають на базарах городину або вживані речі РРО і надалі не вимагатимуть (ні програмних, ні звичайних). Для 1 групи єдиноподатників також (це та група, в якій прописана торгівля на ринках і обсяг доходу в межах 300 тис. грн). Щоправда, тут є один нюанс – на ринках знаходиться чимала кількість підприємців 2 групи. Їм і доведеться обзаводитися РРО – звичайним чи програмним.

Міф 3. Заборонять продавати товари через Інтернет-магазини та накладений платіж

Прямих заборон законопроекти при прийнятті не містили. На продаж через Інтернет-магазин як і раніше треба фіскальний чек. Однак з 01.10. 2020 це треба виконувати ще й підприємцям 2-3 групи. Щодо накладеного платежу (це оплата на пошті після огляду товару, який надійшов), то прийнятими законами він напряму не заборонений. Справа в іншому — при такому продажу Інтернет-магазин не може заздалегідь видати фіскальний чек, адже товар попередньо не оплачували. І механізму розв'язання даної проблеми Закон не містить.

Увага:  Звичайній фізособі (не підприємцю), яка продає на базарі городину касовий апарат буде і надалі не потрібен 

Старобільське управління

 

 
Подробнее | Комментарии (0) |
З 19 квітня 2020 коди УКТ ЗЕД на підакцизні товари зазначаються у фіскальних чеках Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

Старобільське управління Головного управління ДПС у Луганській області нагадує, що   стаття 11 Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 №265/95-ВР передбачає  зазначення у фіскальному чеку, який видається покупцеві, кодів УКТ ЗЕД лише щодо пального.

Проте, починаючи з 19 квітня 2020 року Закон України від 20.09.2019 №128-ІХ вима¬гає зазначення для всіх підакцизних товарів у фіскальних чеках коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД .

За нормами  Податкового Кодексу (далі - ПКУ),  підакцизні товари (продукція) -   товари за кодами згідно з УКТ ЗЕД, на які ПКУ встановлено ставки ак¬цизного податку.  Ставки ак¬цизного податку та коди  товару (продукції) згідно з УКТ ЗЕД  наведені у ст. 215 ПКУ.

Так, до підакцизних товарів належать:

-  спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво (крім квасу «живого» бродіння);

- тютюнові вироби, тютюн та промислові за¬мінники тютюну;

- пальне;

- автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб і більше, транспортні засоби для перевезення вантажів;

- електрична енергія.

У разі, якщо розрахунки за ці товари проводитимуться готівкою або за допомогою платіжних карток, що вимагає застосування РРО, то в такий РРО необхідно застосувати режи¬м попереднього програмування найменування таких товарів та їх кодів згідно з УКТ ЗЕД.

Старобільське управління

 

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Відзвітуйтеся за земельні ділянки до 20 лютого Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

Старобільське управління Головного управління ДПС у Луганській області інформує, що платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають до податкової інспекції за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік.

Форма податкової декларації плати за землю на поточний рік встановлена наказом Міністерства фінансів України від 16.06.2015 №560 із змінами, який передбачає розбивку річної суми рівними частками за місяцями.

Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Платник плати за землю має право подавати звітну податкову декларацію щомісяця, що звільняє його від обов'язку подання її не пізніше 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

При цьому за нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі, платник подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

У разі зміни протягом року об'єкта та/або бази оподаткування платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

Старобільське управління

 

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Понад 45 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб надійшло до бюджетів усіх рівнів від платників Старобільського управління Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

За січень 2020 року платники Старобільського управління Головного управління ДПС у Луганській області з отриманих доходів сплатили до бюджетів усіх рівнів 45,6 млн гривень податку на доходи фізичних осіб у тому числі: по Старобільському району-17,5 млн грн, по Марківському району - 4,3 млн грн, по Новоайдарському району – 14,1 млн грн, по Новопсковському району – 9,6 млн грн, інші райони 0,1 млн гривень. В порівнянні з відповідним періодом минулого року податку на доходи фізичних осіб отримано більше на 8,6 млн гривень, або на 23 відсотка. Індикативне завдання з надходження податку на доходи фізичних осіб  виконано на 101,8 відсотків, тобто у грошовому відношенні бюджети додатково отримали понад 792 тисячі гривень цього податку.

Із загальної суми надходжень ПДФО до місцевих бюджетів від платників, які перебувають на обліку в Старобільському управлінні надійшло 34,2 млн грн, що на 6,5 млн грн більше, ніж торік. До Державного бюджету платниками податків перераховано 11,4 млн грн, що на 2,2 млн  грн перевищує надходження минулого року.

Зазначимо, що ПДФО є одним із основних джерел наповнення місцевої казни. В структурі

надходжень він займає позицію лідера – 66 відсотків від загальної суми інших податків і зборів. Тому надходження саме цього податку є показовим для розвитку міст, селищ та регіону в цілому.

 

Старобільське управління

 

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Місцеві бюджети отримали у своє розпорядження майже 52 млн грн податків та зборів Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

За перший місяць 2020 року місцеві бюджети районів обслуговування Старобільським  управлінням Головного управління ДПС у Луганській області поповнились на 51,6 млн гривень. Планові показники виконано на 107,6 відсотків, відповідно у розпорядження місцевих громад понад планові завдання надійшло 3,7 млн гривень. Щодо минулорічних надходжень то їх рівень перевищено на 8,3 млн грн, або на 19 відсотків.

Основними джерелами, які наповнюють місцеві бюджети залишаються податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок та плата за землю. 

Так, надходження з податку на доходи фізичних осіб склали 34,2 млн грн, що на 23 відсотка більше минулорічних показників за аналогічний період.

Що стосується реального внеску представників спрощеної системи оподаткування до місцевих бюджетів, то від них надійшло 14,0 млн гривень.

Також вагоме місце в наповненні місцевої казни займає плата за землю, надходження якої з початку року становлять 2,0 млн гривень.

Крім того місцеві бюджети отримали 478,8 тис грн за рахунок податку на нерухоме майно, податку на прибуток – 15,2 тис грн, за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами місцеві бюджети отримали 112 тис грн, інші надходження 813,7 тис гривень.

Співпраця з органами місцевого самоврядування, взаємний обмін інформацією, дає можливість фахівцям податкової служби належним чином, в межах компетенції, реагувати на потенційні зловживання у сфері трудових відносин та  під час реалізації підакцизної продукції. Це дає можливість збільшити сплату податкових платежів, що є бюджетоутворюючими для територіальних громад.

Старобільське управління

 

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Місцеві громади Луганщини отримали від спрощенців 53,5 млн грн єдиного податку Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

В Головному управлінні ДПС у Луганській області повідомили, що ця сума надійшла від суб’єктів господарювання протягом січня 2020 року.
У відомстві зазначили, що основна частина надходжень єдиного податку, а це 29,9 млн грн, сплачена сільськогосподарськими товаровиробниками. Фізичні особи – підприємці, які працюють на спрощеній системі оподаткування, перерахували 20,5 млн гривен.
У порівнянні з показниками за січень 2019-го року надходження єдиного податку збільшились на 7,5 млн  грн, або на 16,2 відсотків. 
Юридичні особи – платники єдиного податку ІІІ групи у січні цього року до місцевої скарбниці сплатили 3,1 млн грн, що на 0,8 млн  грн, або на 35,1 відс. більше, ніж у січні минулого року.
Нагадаємо, всього за січень 2020 року до місцевих бюджетів Луганщини надійшло 262,2 млн  гривень.

 

Головне управління ДПС у Луганській області

 
Подробнее | Комментарии (0) |
У Центрах обслуговування платників Луганської області надано понад 8 тисяч адміністративних послуг Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

Органами ДПС Луганської області у січні 2020 року платникам надано 8 тис. 249 адміністративних послуг.
Найбільш затребуваними в області стали такі послуги, як видача громадянам карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника (видано 4 тис. 426 карток), отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб (ДРФО) про суму виплачених доходів та утриманих податків (видано 1 тис. 86 довідок), надання витягу з реєстру платників єдиного податку (надано 427 витягів), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (зареєстровано 397 книг), реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку (зареєстровано 527 книг), реєстрація платників єдиного податку (зареєстровано 329 платників), видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби (видано 215 довідок).
В усіх центрах обслуговування платників, які працюють на Луганщині при органах податкової служби, створено комфортні умови для громадян та представників підприємництва, аби вони могли подати звітність, отримати консультацію чи необхідний підтверджуючий документ. Адміністративні та інші послуги надаються відповідно до вимог інформаційних карток та нормативних документів, якими керуються фахівці ДПС. З інформаційними картками надання адміністративних послуг та зразками заяв платники податків мають можливість ознайомитися на стендах у приміщеннях кожного Центру обслуговування платників та на субсайті територіальних органів ДПС у Луганській області в розділі «Діяльність/Адміністративні послуги».
Водночас сучасний рівень інформаційних технологій дозволяє чимало питань в органах ДПС вирішити дистанційно. Зокрема, процес подання звітності суттєво полегшує електронне звітування, а у віддаленому спілкуванні з органами ДПС допоможе використання персонального робочого місця в Електронному кабінеті платника.
Головне управління ДПС у Луганській

 
Подробнее | Комментарии (0) |
#пРРОсто: як покупцю надаватиметься електронний розрахунковий документ? Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Чек може бути не тільки паперовим, а й електронним (відображатися на екрані, у тому числі у вигляді QR-коду та/або надсиланням електронного розрахункового документа на наданий такою особою абонентський номер або адресу електронної пошти).
Він дозволяє особі здійснювати його зчитування та ідентифікацію із розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому міститься.
Нагадаємо, особа, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї (включаючи ті, замовлення, оплата яких здійснюється з використанням мережі Інтернет) має право на отримання в обов’язковому порядку розрахункового документу встановленої форми та змісту на повну суму проведеної операції.
Цей обов’язок закріплений за суб’єктами господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу.
До відома, електронний розрахунковий документ – це:
а) документ, створений РРО, який переведено у фіскальний режим роботи, у момент проведення розрахункової операції, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов’язкові реквізити розрахункового документа за встановленою формою;
б) документ, створений програмним РРО у момент проведення розрахункової операції та зареєстрований фіскальним сервером контролюючого органу із присвоєнням йому фіскального номера фіскальним сервером контролюючого органу або присвоєнням йому фіскального номера із діапазону номерів, сформованих фіскальним сервером, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов’язкові реквізити розрахункового документа за встановленою формою.
Головне управління ДПС у Луганській

 
Подробнее | Комментарии (0) |
На Луганщині легалізовано працю майже 3 тис. громадян Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

Одним із пріоритетних напрямів податкової служби Луганщини є боротьба з тіньовою зайнятістю та виплатою зарплати без оподаткування.
«За результатами вжитих заходів контролю за роботодавцями щодо дотримання ними законодавства з питань оформлення трудових відносин з найманими особами у січні 2020 року легалізовано працю 2 тис. 617 громадян», – повідомила під час брифінгу начальник відділу розгляду звернень платників податків управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Луганській області Наталія Гудима.
При цьому до бюджету додатково надійшло 1,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 1 млн 334 тис. грн єдиного внеску та 100 тис. грн військового збору.
Наталія Гудима також зазначила, що  з початку року виявлено та залучено до державної реєстрації 133 громадянина, які здійснювали незаконну підприємницьку діяльність. За результатами проведених заходів щодо легалізації їх підприємницької діяльності сплачено 100 тис. грн єдиного внеску та 60 тис. грн єдиного податку.


Головне управління ДПС у Луганській області

 
Подробнее | Комментарии (0) |
ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ! Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ!

 

ЛУГАНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ ІНФОРМУЄ

 

про перелік державних програм, що реалізуються

 

ДЛЯ ГРОМАДЯН З ІНВАЛІДНІСТЮ

 

Назва державної

допомоги

Призначення

Отримувач

Розмір допомоги

Фізкультурно-спортивна реабілітація

Створення умов для занять фізичною культурою і спортом

Луганський регіональний центр з фізичної культури та спорту «Інваспорт» для проведення заходів фізично-спортивної реабілітації

Фактична вартість курсу

фізкультурно-спортивної реабілітації (м. Яворів, Львівська обл.)

Професійне

навчання

(професійна

підготовка,

підвищення

кваліфікації,

перепідготовка

Оплата за навчання у навчальних закладах, центрах професійної реабілітації людей з інвалідністю для здобуття професії за направленням державної служби зайнятості

Особи з інвалідністю, які зареєстровані в установленому порядку в державній службі зайнятості як безробітні та відповідно до законодавства не мають права на отримання допомоги по безробітно

Фактична вартість послуги 3 навчання

Компенсація

зареєстрованому

безробітному3

числа ВПО

фактичних

транспортних

витрат,

проходження

медогляду, якщо це

необхідно для

працевлаштування

Заходи сприяння

зайнятості

внутрішньо

переміщених осіб 3

інвалідністю з числа

зареєстрованих

безробітних

Внутрішньо-переміщені особи 3 інвалідністю з числа зареєстрованих безробітних.

Фактична вартість послуги

Стаття 24-1. Закону України «Про зайнятість населення»

 

 

 

Передплата одного

друкованого

періодичною

Одне видання на одну особу з інваладністю (сім'ю особи з інв.).

Особа з інвалідністю, яка звернулась з заявою до відділення

Фактична вартість одного видання на рік.


видання на рік

засновником видання є всеукраїнська громадська організація людей з інвалідністю

Фонду соціального захисту інвалідів.

 

Здобуття професії за рахунок навчання у освітніх закладах України, які мають ліцензію на надання освітніх послуг.

Відшкодування навчальному закладу витрат з навчання та проживання особи з інвалідністю у гуртожитку.

Особа з інвалідністю, якій індивідуальною програмою реабілітації визначено професійне навчання та професійну реабілітацію.

Фактична вартість навчання та проживання у гуртожитку навчального закладу.

Забезпечення протезно-ортопедичними виробами

Оплата протезно-ортопедичним підприємствам вартості технічних засобів реабілітації підвищеної складності

Людина з інвалідністю, яка потребує забезпечення протезно-ортопедичними виробами підвищеної складності

Фактична вартість виготовлення засобу реабілітації

 

 

 

 

НОРМАТИВНО - ПРАВОВА БАЗА:

<!--[if !supportLists]-->1.   <!--[endif]-->Закон України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідіністю в Україні»;

<!--[if !supportLists]-->2.   <!--[endif]-->Постанова Кабінету Міністрів України «Про реалізацію статей 19 і 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» № 70 від 31.01.2007;

<!--[if !supportLists]-->3.   <!--[endif]-->Постанова Кабінету Міністрів України « Про реалізацію статті 18-1 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» № 1836 від 27.12.2006;

 

4. Інструкція з надання фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі та
цільової позики за рахунок сум адміністративно- господарських санкцій та пені, що
надходять
до державного бюджету за невиконання нормативу робочих місць для
працевлаштування осіб з інвалідністю, затверджена наказом   Міністерства соціальної

політики України № 270 від 06.09.2010.

 

5.  Постанова Кабінету- Міністрів України Деякі питання реалізації статті 26 та частини другої
статті
27 Закону України "Про зайнятість населення" від 15 квітня 2013 р. № 347

 

Луганське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів:

 

Фактична адреса: 93011, м. Рубіжне, вул. ЗО років Перемоги, 5

 

 

Телефони для довідок: (06453) 7-35-43

 
Подробнее | Комментарии (0) |
ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ! Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

ЛУГАНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ ІНФОРМУЄ ГІРО

МЕХАНІЗМИ ЗА0X0ЧЕННЯ

роботодавців до створення робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю (01)

Назва державної допомоги

Призначення

Отримувач

Розмір допомоги

Б ез в ід сотко в а ц іл ь о в а позика (строк повернення до 3-х років)

Постанова КМУ №70 від 31.01.2007р.

Створення робочих місць для

працевлаштування 01. Робоче місце не може бути скорочено протягом 3-х років 3 дати завершення виконання умов договору про надання позики.

Роботодавці (підприємства, установи, організації, фізичні особи), які виконали норматив працевлаштування ОІ або сплатили адміністративно- господарську санкцію.

Визначає відділення Фонду на підставі наданих роботодавцем техніко-економічних обгрунтувань. Обов’язкова наявність ліквідної застави Строк повернення позики до 3-х років

Поворотна та безповоротна фінансова допомога для підприємств заснованих громадськими організаціями людей 3 інвалідністю

Постанова КМУ №70 від 31.01.2007р.

Технічне оснащення діючих робочих місць для працевлаштування ОІ; Створення на робочому місці ОІ належних санітарно- гігієнічних, виробничих та технічних умов; Технічне переоснащення виробництва з метою створення додаткових робочих місць для 01. Робоче місце не може бути скорочено протягом 3-х років 3 дати завершення виконання умов договору про надання допомоги.

Роботодавці, які виконали норматив працевлаштування ОІ та у році звернення не отримували у відділенні Фонду допомогу на безповоротній основі за аналогічним напрямкові використання коштів

Визначає відділення Фонду на підставі наданих роботодавцем техніко-економічних обгрунтувань.

Дотація на покриття витрат роботодавця па створення спеціальних робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю.

Постанова КМУ №1836

Створення додаткових (або пристосування існуючих)

спеціальних робочих місць для працевлаштування людей з інвалідністю, зареєстрованих в державній службі

Роботодавці, які зареєстровані у відділенні Фонду, виконали норматив працевлаштування ОІ (сплатили адміністративно- господарську санкцію), не скорочували протягом останнього

Розмір дотації не більше 40 мінімальних зарплат (на пристосування основного і додаткового устаткування до існуючого робочого місця)

не більше 100 мінімальних зарплат


 

 

 

 

 

 

  від 27.12.2006

зайнятості. Трудовий договір з 01 не може бути розірвано з ініціативи

роботодавця протягом 2-х років з дня працевлаштування

року кількість працівників з інвалідністю більше ніж на 10%

(створення нового робочого місця або дільниці)

Компенсація

роботодавцю фактичних витрат єдиного соціального внеску на

загальнообов'язкове

державне

страхування

Постанова КМУ від 15.04.2013 р. №347

Стимулювання працевлаштування громадян з інвалідністю, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці

Роботодавці, які працевлаштували на нове робоче місце за направленням центру зайнятості строком не менше ніж на 2роки людину з інвалідністю, якій надано статус безробітного, і якій не призначається допомога по безробіттю

Протягом одного року 3 дня працевлаштування ОІ, у розмірі єдиного внеску на

загальнообов'язкове державне соціальне страхування за той місяць, за який він сплачений

Компенсація витрат роботодавця на оплату праці за ц ра цевл а шту в а ніш зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб 3 інвалідністю

Стаття 24-1. Закону

України «Про

зайнятість і іаселення»

Компенсація витрат роботодавця, який працевлаштовує зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо перемішених осіб 3 інвалідністю на їх перепідготовку та підвищення кваліфікації.

Стаття 24-1. Закону України «Про зайнятість населення»

 

Заходи сприяння

зайнятості

внутрішньо

переміщених осіб 3

інвалідністю з числа

зареєстрованих

безробітних.

Надається

роботодавцям за умови працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб за направленням центру зайнятості на умовах строкових трудових договорів і збереження гарантій зайнятості таких осіб протягом періоду, що перевищує тривалість виплати у 2 рази.

Роботодавець, який працевлаштовує зареєстрованих безробітних осіб 3 інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб строком не менше ніж на дванадцять календарних місяців

Не більше шести календарних місяців протягом року, а для осіб які мають що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню* за кожен непарний місяць роботи протягом двох років, але не більше ніж за 12 календарних місяців

Сума компенсації встановлюється в межах вартості навчання з перепідготовки та підвищення кваліфікації, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на дату здійснення роботодавцем такої оплати.

 

 

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Платники Луганщини перерахували до бюджету майже чверть мільярда гривень ЄСВ Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

В Головному управлінні ДПС у Луганській області повідомили, що у січні 2020 року підприємства та підприємці Луганщини сплатили до бюджету 241,5 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Серед основних джерел надходжень єдиного соцвнеску – нарахування і сплата ЄСВ роботодавцями із заробітних плат найманих працівників, від виплат грошового забезпечення військовослужбовцям, а також від фізичних осіб-підприємців, членів фермерських господарств та самозайнятих осіб.
У територіальному розрізі найбільш значні суми надійшли від платників, зареєстрованих у м. Сєвєродонецьку – 91,8 млн грн та у м. Лисичанську – 50,4 млн гривень.
З 1 січня 2020 року мінімальна заробітна плата становить 4723  грн, а розмір мінімального страхового внеску –  1039,06 грн. (4723 грн х 22%).
Також змінилася максимальна величина доходу, на яку потрібно нараховувати ЄСВ. Вона становить 15 розмірів мінімальної заробітної плати. Тож з 1 січня 2020 року вона дорівнює 70845 грн. (4723 грн х 15).
Відповідно збільшився максимальний розмір нарахованого ЄСВ і з 1 січня 2020 року він становитиме 15585,9 грн (70845 грн х 22%) або 5958,06 грн (70845 грн х 8,41%) при нарахуванні ЄСВ на зарплату працівника - інваліда, якщо роботодавцем є юридична особа.
Нагадаємо, єдиний внесок автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в держказначействі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

Головне управління ДПС у Луганській області


 
Подробнее | Комментарии (0) |
Єдиний податок: ставки для ФОП у 2020 році Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Підвищення мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму впливає на  показники  максимальних ставок єдиного податку для спрощенців І та ІІ груп.
Так, з 1 січня 2020 року максимальні фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб - підприємців – платників єдиного податку складають:
- для І групи - 210,20 грн ( 2102 грн х 10%);
- для ІІ групи - 944,60 грн (4723 грн х 20%).
Нагадаємо: фіксовані ставки єдиного податку встановлюють сільські, селищні, міські ради або ради об'єднаних територіальних громад, що створені згідно з законом та перспективним планом формування територій громад, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць (пункт 293.2 Податкового кодексу України).
Разом з тим, їх максимальний розмір становить:
1) для І групи - у межах до 10 відс. розміру прожиткового мінімуму;
2) для ІІ групи - у межах до 20 відс. розміру мінімальної заробітної плати.


Головне управління ДПС у Луганській області

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Жителі Луганщини задекларували понад 40 млн грн доходів Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

В Головному управлінні ДПС у Луганській області повідомили, що з початку 2020 року жителі Луганщини подали 923 декларації про майновий стан і доходи. Загалом було задекларовано отримані в 2019 році доходи на загальну суму 40,2 млн грн. Це на 3,8% більше, ніж у 2019 році по доходах, отриманих за попередній рік.
Відповідно зросла сума податку на доходи фізичних осіб, що задекларована платниками до сплати. Вона сягнула понад 3 млн грн, що на 45,7 % більше, ніж за попередній рік. Також на 17,6 % зросла задекларована до сплати сума військового збору і склала 0,4 млн гривень.
«Зростання кількості поданих декларацій відбулося майже в усіх містах та районах області, що вплинуло й на збільшення податкових надходжень до бюджету, – повідомила в.о. начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина. – Це свідчить про підвищення рівня податкової культури громадян».
Сумлінні платники розуміють, що від того, як вони сплачують податки, залежить економічна стабільність та зростання нашої держави.  «Сподіваймось, що українці, які працюють та заробляють, як у всьому цивілізованому світі, пишатимуться тим, що сплачують податки», – наголосила Ольга Височина.
Зі свого боку, Державна податкова служба максимально сприяє інформуванню українців та забезпечує надання якісного сервісу, щоб процедура декларування була доступною та максимально зручною для всіх громадян.

 

Головне управління ДПС у Луганській області

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Луганщина перерахувала до бюджету 17 млн гривень військового збору Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

В Головному управлінні ДПС у Луганській області повідомили, що за січень 2020 року надходження військового збору склали   17 млн  гривень. Це на  3,5 млн  грн, або на  25,5 відс. більше надходжень за січень 2019-го року.
На Луганщині платники податків доволі відповідально ставляться до нарахування та сплати військового збору. Адже цей збір спрямовується на захист державного суверенітету, гарантій стабільності та зміцнення економічної безпеки України.
Нагадаємо: військовий збір запроваджено з  серпня 2014 року, його ставка складає 1,5% від об’єкта оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, які нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.


Головне управління ДПС у Луганській області

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Погода в Беловодске
Подробнее
Прогноз на 2 недели
Долгосрочный прогноз
Инфо
 Расписание автобусов
 Помощник
Популярные новости
Беловодские сайты
Друзья
Информационное агентство Cxid.info
Луганский областной козачий конный театр
Сайт города Сватово
Граница Украина-Россия
Сайт города Чертково
Зеленый туризм в Луганской области

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки на Belovodsk.lg.ua. Для онлайн-проектов - гиперссылки (hyperlink) на http://belovodsk.lg.ua
По всем вопросам пишите: trash(собака-барабака)belovodsk.info Редакция не несет ответственность за содержание публикаций и рекламной информации.
Сайт "Беловодск online" основан 1 октября 2007 года
Copyright © Беловодск online, 2007-2018
Rambler's Top100 Рейтинг сайтов Луганска и Луганской области